OTM Belgian Shippers' Council

Belangenorganisatie logistiek - handel en industrie

O.T.M. staat voor Organisatie van Traffic Managers. Zij is de enige organisatie die de
belangen verdedigt van de Verladers, zijnde de bedrijven die voor het vervoer van hun
producten gebruik maken van eigen vervoer of van transportbedrijven.

Overzicht - Logistiek werkveld

Daarom wordt u lid!

Wil U of uw bedrijf ook gehoord worden in belangrijke overheids- en andere dossiers, zonder daar individueel tijd en financiën te moeten voor aanwenden, dan is lidmaatschap van O.T.M. een must.

O.T.M. is uw spreekbuis.

Hoe groter O.T.M. wordt, des te krachtiger klinkt uw stem als verlader.

Stel uw vragen aan onze experts!

Haal kennis binnen via onze nieuwsbrief!

Werk zelf actief mee!
Contacteer ons via info@otmbe.org

OTM Helpdesk een nuttig hulpmiddel voor onze leden

helpdesk OTM - Willem Buitenkamp - 05/04/13

Regelmatig ontvangen wij van onze leden vragen om hulp te bieden of advies te geven over -veelal- operationele zaken. De meest belangrijke vragen zijn te raadplegen op onze website en we hebben gemerkt dat deze service zeer gewaardeerd wordt. In het versnipperde logistieke landschap in Vlaanderen is OTM de enige organisatie waar verladers een antwoord op typische logistiek-operationele vragen binnen hun werkveld kunnen krijgen.

Met een adequaat antwoord op een probleemstelling heeft men in feite al een gedeelte van de contributie terugverdiend want verkeerde handelingen kunnen kostbaar zijn. In deze tijd, waar bedrijven vaak –en niet zonder redenen- een ‘voor wat, hoort wat’ opstelling huldigen kan de OTM-helpdesk een belangrijke rol spelen. Domme vragen bestaan niet en wij staan open voor elk probleem wat bij onze leden leeft en proberen hen zo goed mogelijk bij te staan. Misschien is uw probleem al eens aan de orde gesteld. We kunnen u aanraden daarvoor eens in de rubriek ‘Infotheek’ en vervolgens naar de ‘Helpdesk’ te gaan. Het spreekt voor zichzelf dat deze service alleen voor leden toegankelijk is. Sluit u vandaag nog aan, voor de tarieven hoeft u het niet te laten!

O.T.M Partners

uw logo

dhl logo

uw logo

logo remant onderaan web300x135

descartes logo

bccl logo

get logo

stream logo

logo easyfairs nieuw kl

logo qatar kader

DP World Antwerp 2017 web

ziegler logo

Xeneta Logo Kl j

rotra logo

logo timocom partner

uw logo

tlhub logo

transportandlogisticsantwerpen1